fbpx

Mistrzostwa Świata

XI MISTRZOSTWA ŚWIATA W RUMMIKUB ODBĘDĄ SIĘ W POLSCE!!!

Mistrzostw Świata w Rummikub, odbędą się w przyszłym roku w Gdańsku we wrześniu 2024 roku. Do Polski przyleci około 36 reprezentantów swoich krajów.

Chcesz wziąć udział w tej prestiżowej imprezie? Oto, co musisz zrobić w trzech krokach:

1️⃣ Wziąć udział w turnieju eliminacyjnym online na Grupa Fani RUMMIKUB lub turnieju stacjonarnym w dowolnym miejscu w Polsce. Uczestniczyć w całorocznych ligach, które odbywają się stacjonarnie lub online.

Zapoznaj się z kalendarzem eliminacji online i stacjonarnych: http://bit.ly/3Uz3Cct

2️⃣ Zdobyć awans na Mistrzostwa Polski wygrywając taki turniej eliminacyjny lub zajmując odpowiednie wysokie miejsce w klasyfikacji końcowej. W przypadku wygrania turnieju przez osobę, która awans posiada przechodzi on na kolejną osobę. W momencie rozgrywania finału, jeśli osoba zadeklaruje, że rezygnuje z awansu w przypadku zwycięstwa, awans uzyskuje kolejna osoba.

3️⃣ Stań na najwyższym miejscu podium Mistrzostw Polski, które odbędą się 22 października w Galeria Młociny w Warszawie. Sam finał zgromadzi około 200 osób.

Zwycięzca Mistrzostw Polski 2023 będzie miał zaszczyt reprezentować nasz kraj na imprezie światowej w Gdańsku! 🇵🇱

Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać mistrzem? Przygotuj się, trenuj i pokaż swoje umiejętności! To może być Twoja szansa na wejście na światową scenę Rummikub.

Dołącz do rywalizacji, poczuj dreszczyk emocji i nie przegap szansy na bycie częścią tej niezapomnianej imprezy! 🏆