fbpx

Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Laureaci Mistrzostw Polski Nauczycieli w Rummikub – Podsumowanie 2015-2022

Rummikub, znana gra planszowa oparta na liczbowych kafelkach, od lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także dorosłych. Jednak w Polsce nie jest to tylko zwykła gra, ale też powód do rywalizacji na najwyższym poziomie, w której biorą udział nauczyciele z różnych zakątków kraju. Prześledźmy historię Mistrzostw Polski Nauczycieli w Rummikub od 2015 do 2022 roku.

2015I Mistrzostwa Polski Nauczycieli Laureatką pierwszych Mistrzostw Polski Nauczycieli w Rummikub została Ewa Cebula z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie. Był to początek tradycji, która trwa do dziś.

2016II Mistrzostwa Polski Nauczycieli Kolejne Mistrzostwa wygrała Aleksandra Kołcz reprezentująca Gimnazjum nr 1 w Luboniu.

2017III Mistrzostwa Polski Nauczycieli W tym roku tytuł mistrza przypadł Piotrowi Zbierzchowskiemu z Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu.

2018IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli Paulina Korwek z Szkoły Podstawowej w Suszu triumfowała w czwartej edycji Mistrzostw.

2019V Mistrzostwa Polski Nauczycieli Kolejna edycja przyniosła zwycięstwo Marcie Młynarczyk z SP 298 z Warszawy.

2020VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli W tym roku tytuł przypadł Marcie Rutkowskiej, której dokładne miejsce pracy nie zostało podane.

2021VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli Barbara Woźniak z Szkoły Podstawowej w Mikołajkach Pomorskich zdobyła tytuł mistrza w 2021 roku.

2022VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli Najnowsza edycja Mistrzostw przyniosła zwycięstwo Annie Ranachowskiej z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.

To tylko kilka z wielu niesamowitych historii nauczycieli, którzy poza swoją codzienną pracą, angażują się w pasje i rywalizują na arenie krajowej w grze Rummikub. Gratulacje dla wszystkich laureatów i uczestników! Czekamy na kolejne emocjonujące edycje Mistrzostw!