fbpx

Rummikub SłownyDołącz do nas na Mistrzostwa Polski w Rummikub Słowny!

Serdecznie zapraszamy na ekscytujące zawody, które odbędą się 21 września 2024 roku w malowniczej Bibliotece Gdańskiej w Łodzi. To wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z najlepszymi graczami Rummikub Słownego w Polsce i doświadczyć niezapomnianej atmosfery rywalizacji oraz wspólnej zabawy.

Aby móc stanąć w szranki o tytuł mistrzowski, należy uzyskać awans poprzez udział w kwalifikacyjnych turniejach oraz ligach. Pamiętaj, że liczba miejsc na Mistrzostwa jest ograniczona do 70 uczestników.Organizuj lokalne turnieje: Jeśli jesteś chętny do rozpoczęcia lokalnej rywalizacji i organizacji turniejów w swoim mieście czy miejscowości, zachęcamy do działania! Taka inicjatywa to świetny sposób na zdobycie doświadczenia, zintegrowanie społeczności miłośników Rummikub oraz wyłonienie najlepszych graczy do udziału w Mistrzostwach. Skontaktuj się z nami przez adres email: kontakt@rummikub.pl. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i dostarczyć wszystkie niezbędne informacje.

Współpraca i wsparcie: Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej, a honorowy patronat nad zawodami sprawuje miasto Łódź i Biblioteka Gdańska.

Zaplanuj swój wrzesień w Łodzi i dołącz do nas, aby być częścią tej niezwykłej przygody z Rummikub!