fbpx

VIII Mistrzostwa Polski Szkół 2019

Formularz

Regulamin 2019

 

 

Zgłoszone Szkoły:

  1. Mistrzostwa Szkoły Podstawowej DaVinci w Poznaniu
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  3. II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu
  5. I Liceum Ogólnokształcące im.gen.J.Bema w Ostrołęce
  6. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku
  7. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
  8. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni
  9. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie
  10. Szkoła Podstawowa w Szpetalu Górnym
  11. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
  12. Szkoła Podstawowa nr 89 im.Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku
  13. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Elblągu
  14. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Malborku
  15. Szkoła Podstawowa Nr 25 w Elblągu
  16. Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
  17. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach
  18. Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim
  19. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  20. Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu
  21. Gdańskie Liceum Autonomiczne
  22. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
  23. Szkoła Podstawowa im. Gen Józefa Bema w Suszu
  24. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie
  25. Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie
  26. Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie
  27. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
  28. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach
  29. Zespół Szkolno – Przedszkolny im Rodziny Sierakowskich w Waplewie Wielkim
  30. Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu
  31. Zespół Szkół w Starym Targu
  32. Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych
  33. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Czerninie
  34. Szkoła Podstawowa im. Ks. Władysława Demskiego w Straszewie
  35. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu
  36. ZSZ nr 4 w Ostrołęce
  37. Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi
  38. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
  39. Zespół Szkół w Gościszewie
  40. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kępy Oksywskiej
  41. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku
  42. Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  43. Szkoła Podstawowa w Gościcinie
  44. Zespół szkół specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żarach
  45. Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
  46. Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku
  47. Szkoła podstawowa nr 2 w Malborku
  48. Zespół Szkół w Luboniu
  49. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Luboniu
  50. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach
  51. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie
  52. Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdsńsku
  53. Szkoła Podstawowa w Mikołajakach Pomorskich
  54. Szkoła podstawowa nr 298 im Jana Kasprowicza w Warszawie
  55. Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach