fbpx

Miejsca turniejów

Zgłoś turniej

Limit eliminacji: 40

Lp. Miejsce Data eliminacji

Miejsce

(Google Maps)

Zgłoszenie

1 Old Pub w Tczewie 01.03.2019

Tczew

(pomorskie)

any.markowicz@gmail.com
2 Grawitacja 2019  09.03.2019

Toruń

(kujawsko – pomorskie)

program@absolwent.umk.pl
3 Mistrzostwa Warszawy 27.04.2019

Warszawa

mtomczak@pm.waw.pl
4 Fundacji Moja Młodość – Noc z Rummikubem 31.05.2019

Lipiany

(zachodniopomorskie)

polka83@hotmail.com
5 Warsaw Comic Con 01.06.2019

Nadarzyn (mazowieckie)

sklep@zgrani.pl
6 Mistrzostwa Elbląga 12.06.2019

Elbląg

(warmińsko – mazurskie)

gry@planszowki.elblag.pl
7 Card Store 29.06.2019

Ełk

(warmińsko – mazurskie)

biuro@cardstore.pl
8 Klub SKAMA 05.07.2019

Susz

(warmińsko – mazurskie)

paauliska@wp.pl
9 ZKF Ad Astra 05.07.2019

Zielona Góra

(lubuskie)

piotr_eros@o2.pl
10 Stowarzyszenie zGRAni 06.07.2019

Bojanowo

(wielkopolska)

kontakt@zgrani.eu
11 Kości zostały rzucone 13.07.2019

Lubin

(dolnośląskie)

kamilstefaniak@lkfop.pl
12
Draft – Board Game Pub
28.07.2019 Poznań k6.kontakt@gmail.com
13 Ośrodek Admirał – Wicie 01.08.2019

Wicie k. Darłowa

(zachodniopomorskie)

kontakt@domkiadmiral.pl
14 Neuron Wirtualna Rzeczywistość 04.08.2019

Kwidzyn

(pomorskie)

neuronvr@gmail.com
15 CUBE w CH Pestka 10.08.2019

Poznań

taiffun@tlen.pl
16 Konwent Miłośników Heroes of Might and Magic 13.08.2019

Polanowice

(opolskie)

mateusz.jarzembski@gazeta.pl
17 Stowarzyszenie zGRAni 21.08.2019

Bojanowo

(wielkopolska)

kontakt@zgrani.eu
18 Lato z fosą (Grand Prix) 26-30.08.19

Sztum

(pomorskie)

pionkolandia@gmail.com
19 Nocne granie #4 w Arenie Gliwice 30.08.2019

Gliwice

(śląskie)

sgp.gambit@gmail.com
20 Miejska
Biblioteka Publiczna
30.08.2019 Sławków (śląskie) 27jola1@wp.pl
21 OAZA i Kuba zapraszają na Rummikuba 01.09.2019 Kórnik (wielkopolska) jzszachy@o2.pl
22

Festiwal SztumCon

07.09.2019

Sztum

(pomorskie)

pionkolandia@gmail.com
23 Fani Gier 14.09.2019 Warszawa info@fanigier.net
24 Copernicon 2019 15.09.2019

Toruń

pawel.kowallek@copernicon.pl
25 Planszówki w Spodku 15.09.2019

Katowice (Spodek)

ludiversum@gmail.com
26 Pomysłowa Kredka 20.09.2019 Białystok (podlaskie) sklep@pomyslowakredka.pl
27 Mistrzostwa Zaczernia w Rummikub 26.09.2019

Zaczernie

(podkarpackie)

edyta_niedziela@wp.pl
28
Klubokawiarnia Rozgryfka
27.09.2019

Tczew

(pomorskie)

any.markowicz@gmail.com
29 Stowarzyszenie NIE CZEKAJ 28.09.2019

Tuczno

(zachodniopomorskie)

honbog@wp.pl
30 Klubokawiarnia ITePe 28.09.2019 Warszawa itepe.cafe@gmail.com
31 19ty Weekend na Planszy 28.09.2019 Pruszków sklep@galaktykagier.com
32 II Pruszkowski Festiwal Gier 29.09.2019 Pruszków sklep@merfolk.pl
33 Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub 04.10.2019

Zabłudów

(podlaskie)

kologierplanszoweczka@gmail.com
34 II Głogowski Festiwal Gier “WToMiGraj” 05.10.2019

Głogów

(dolnośląskie)

scdabastionglogow@wp.pl
35 Mistrzostwa Świdnicy w Rummikub 05.10.2019 Świdnica (dolnośląskie) multimedia@mbp.swidnica.pl
36 Mistrzostwa Planszopernika w Rummikub 16.10.2019

Bytom

(śląskie)

morkins@gmail.com
37 Eliminacje do Mistrzostw Polski 19.10.2019

Warszawa

(Pałac Młodzieży)

mglowacki@pm.waw.pl
38 Pokój Bajek 19.10.2019 Opole (opolskie) wddpokojbajek@mbp.opole.pl
39 Planszówkowy Zawrót Głowy FESTIVAL 20.10.2019

Elbląg

(warmińsko – mazurskie)

gry@planszowki.elblag.pl
Liga Rummikub
40 Liga Rummikub w Elblągu warmińsko – mazurskie Planszówkowy Zawrót Głowy
41 Liga Rummikub w Suszu warmińsko – mazurskie Skama
42 Liga Rummikub w Warszawie mazowieckie Fani Gier
43 Liga Rummikub w Sztumie pomorskie Pionkolandia
44
Liga Rummikub w Tczewie
pomorskie Rozgryfka