fbpx

Lista turniejów

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub 2018

Nazwa klubu Data turieju Miasto Zdjęcia
Mistrzostwa Sztumu – Pionkolandia 17.03.2018 Sztum Link
Mistrzostwa Warszawy 18.03.2018 Warszawa Link
Mistrzostwa Poznania 16.05.2018 Poznań (eliminacje zamknięte)
Klub Gier planszowych SKAMA 26.05.2018 Susz
Pub K6 – Planszówki w Łodzi 27.05.2018 Łódź
Planszówki w Break 147 29.05.2018 Warszawa
House of Games/ Klub Aktywności Rozmaitych 01.06.2018 Śrem
Mistrzostwa Gdańska 04.06.2018 Gdańsk
Mistrzostwa Malborka 11.06.2018 Malbork (eliminacje zamknięte)
Mistrzostwa Natolina 13.06.2018 Warszawa
Mistrzostwa Rummikub w KARnecie Rydzyna 15.06.2018 Rydzyna
Planszówkowy Zawrót GŁOWY 16.06.2018 Elbląg
Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub w Tucznie 20.06.2018 Tuczno
Edukacja Społeczna – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa 21.06.2018 Łomianki (eliminacje zamknięte)
Turniej Eliminacyjny Stegny 21.06.2018 Warszawa
II Nocne Granie w Puszczykowie z SMGP KOŚCI 22.06.2018 Puszczykowo
Konwent Nyskon 23.06.2018 Nysa
Mistrzostw w Kuślinie 25.06.2018 Kuślin
Centrum Hobbystyczne Strefa 23.06.2018 Bielsko – Biała
Dom Kultury Stokłosy 27.06.2018 Warszawa
Piątek z planszówkami – Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra 06.07.2018 Zielona Góra
Mistrzostwa Podhala 10.07.2018 Murzasichle
Eliminacje RUMMIKUB /Bar “Stodoła” 13.07.2018 Rybnik-Kamień
Planszówki “Na Wydmach” 25.07.2018 Wicie k. Darłowa
zGRAni w Remizie 27.07.2018 Bojanowo
Marajo – sklep i wypożyczalnia gier planszowych 28.07.2018 Wrocław
Trzy Trolle / Jeleniogórskie Centrum Kultury 05.08.2018 Jelenia Góra
Ludiversum 05.08.2018 Katowice Link
Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie 08.08.2018 Bojanowo
Planszówki “Na Wydmach” 14.08.2018 Wicie k. Darłowa
Konwent Miłośników Heroes of Might and Magic i Fantasy 15.08.2018 Polanowice
Mistrzostwa Radzynia w Rummikub 19.08.2018 Radzyń Podlaski
Lato z Fosą 23.08.2018 Sztum
Kości zostały rzucone 25.08.2018 Lubin
OAZA i Kuba zapraszają na RUMIKUBA 01.09.2018 Kórnik
Plan-Sza 01.09.2018 Poznań
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Środowiskowe Ognisko Wychowawcze 03.09.2018 Warszawa
Turniej w Rummikub Zabłudów 07.09.2018 Zabłudów
SztumCon 08.09.2018 Sztum
Pomysłowa Kredka 13.09.2018 Białystok
Old Pub Tczew 14.09.2018 Tczew
Dom Kultury Kadr 16.09.2018 Warszawa
Copernicon 2018 16.09.2018 Toruń
Mistrzostwa Zaczernia w Rummikub (eliminacje zamknięte) 22.09.2018 Zaczernie
Planszówki w Kasprowiczu (eliminacje zamknięte) 25.09.2018 Sztum
Planszopernik 27.09.2018 Bytom
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza 28.09.2018 Lublin

Nazwa klubu Liczba kolejek Miasto 1 miejsce
Sztumska Liga Rummikub 4 Sztum Krzysztof Cebula
Elbląska Liga Rummikub 4 Elbląg Mariola Hajdukonis