Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub

Lista turniejów

Zgłoś turniej eliminacyjny

Turnieje eliminacyjne – lista zgłoszeniowa

Limit turniejów: 50 (zapisy zamknięte) 

Ostatnie zgłoszenie: 31 sierpnia 2018

Ostatni termin turnieju: 23 września 2018

Skreślenie – organizatorzy turniejów nie dostarczyli danych uczestników.

Nazwa klubu Data turieju Miasto 1 miejsce Rezerwowa E-mail do organizatora Zdjęcia
Mistrzostwa Sztumu – Pionkolandia 17.03.2018 Sztum Marek Dackiewicz Daria Wojtaś pionkolandia@gmail.com  Link
Mistrzostwa Warszawy 18.03.2018 Warszawa Katarzyna Rumiancew Magdalena Majos mtomczak@pm.waw.pl  Link
Mistrzostwa Poznania 16.05.2018 Poznań (eliminacje zamknięte) Igor Karolak Sonia Ciszewska szymanowska.hanna@wp.pl
Klub Gier planszowych SKAMA 26.05.2018 Susz Mariusz Gągalski Joanna Wojciechowska paauliska@wp.pl
Pub K6 – Planszówki w Łodzi 27.05.2018 Łodź Joanna Wojciechowska Joanna Głuszkowska jakub@k6gry.pl
Planszówki w Break 147 29.05.2018 Warszawa Weronika Majos Agnieszka Szymańska info@fanigier.net
House of Games/ Klub Aktywności Rozmaitych 01.06.2018 Śrem epruchniewicz@fal.org.pl
Mistrzostwa Gdańska 04.06.2018 Gdańsk Aleksandra Szulc Jan Śliwa ela.czapiewska@montessori.gda.
Mistrzostwa Malborka 11.06.2018 Malbork (eliminacje zamknięte) Nikola Kuzikowska Karolina Barecka katterinna1a7@gmail.com
Mistrzostwa Natolina 13.06.2018 Warszawa Monika Smyk Monika Haszcz jerzy.majos@gmail.com
Mistrzostwa Rummikub w KARnecie Rydzyna 15.06.2018 Rydzyna Maria Artomska Izabela Czaban jjanicki@fal.org.pl
Planszówkowy Zawrót GŁOWY 16.06.2018 Elbląg Dorota Domalewska Jolanta Piechowiak gry@planszowki.elblag.pl
Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub w Tucznie 20.06.2018 Tuczno Anna Chełchowska Paweł Herman gok@tuczno.pl
Edukacja Społeczna – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa 21.06.2018 Łomianki (eliminacje zamknięte) Kajetan Ciesielski Paweł Herman m.serafin@eduspoleczna.pl
Turniej Eliminacyjny Stegny 21.06.2018 Warszawa Maria Majos Magdalena Majos jerzy.majos@gmail.com
II Nocne Granie w Puszczykowie z SMGP KOŚCI 22.06.2018 Puszczykowo Renata Kowalska smgpkosci@gmail.com
Konwent Nyskon 23.06.2018 Nysa Dominika Reczek Zuzanna Żyła kontakt@nyskon.pl
Mistrzostw w Kuślinie 25.06.2018 Kuślin Paulina Michalska Karina Bełdo jjanicki@fal.org.pl
Centrum Hobbystyczne Strefa 23.06.2018 Bielsko-Biała Martyna Florczyk Jarosław Nosek sklep@strefa-gry.pl
Dom Kultury Stokłosy 27.06.2018 Warszawa Jakub Krawczyk Marta Młynarczyk jerzy.majos@gmail.com
Piątek z planszówkami – Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra 06.07.2018 Zielona Góra Mariusz Moryson Paweł Pająk trzymajpion.adastra@gmail.com
Mistrzostwa Podhala 10.07.2018 Murzasichle Arkadiusz Piróg Mirosław Wnęk pionkolandia@gmail.com
Eliminacje RUMMIKUB /Bar „Stodoła” 13.07.2018 Rybnik-Kamień Adam Kaiserek Zdzisława Motyka eliminacje.rybnik@gmail.com
Planszówki „Na Wydmach” 25.07.2018 Wicie k. Darłowa Gloria Lipińska Weronika Nijakowska kamienica@op.pl
zGRAni w Remizie 27.07.2018 Bojanowo Jacek Gackowski Jacek Tęcza kontakt@zgrani.eu
Marajo – sklep i wypożyczalnia gier planszowych 28.07.2018 Wrocław Adrianna Majer Mucha Ola sklep@marajo.pl
Trzy Trolle / Jeleniogórskie Centrum Kultury 05.08.2018 Jelenia Góra Iga Ryngwelska Marcin Buokyński kontak@3trolle.pl
Ludiversum 05.08.2018 Katowice Karolina Chojnacka Adam Kos ludiversum@gmail.com Link
Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie 08.08.2018 Bojanowo Stanisław Krzyżosiak Katarzyna Gackowska kontakt@zgrani.eu
Planszówki „Na Wydmach” 14.08.2018 Wicie k. Darłowa Weronika Nijakowska Bogna Kilanowska kamienica@op.pl
Konwent Miłośników Heroes of Might and Magic i Fantasy 15.08.2018 Polanowice Mateusz Jarzembski Paulina Rygier kyjanek@gmail.com
Mistrzostwa Radzynia w Rummikub 19.08.2018 Radzyń Podlaski Paweł Piekaruś Sylwia Koczkodaj gagateg@gmail.com
Lato z Fosą  23.08.2018 Sztum Ewa Cebula Maciej Olszewski pionkolandia@gmail.com
Kości zostały rzucone 25.08.2018 Lubin Magdalena Popowicz Hubert Imbor kamilstefaniak@lkfop.pl
OAZA i Kuba zapraszają na RUMIKUBA 01.09.2018 Kórnik Filip Medorowski Marek Przybyłek jzszachy@o2.pl
Plan-Sza 01.09.2018 Poznań Honorata Stocka Julia Bogucka kontakt@plan-sza.pl
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Środowiskowe Ognisko Wychowawcze 03.09.2018 Warszawa Agnieszka Wiśniewska Tatiana Kostecka tatiana.kostecka@gmail.com
Turniej w Rummikub Zabłudów 07.09.2018 Zabłudów Bartosz Waluk Magdalena Tomanek kologierplanszoweczka@gmail.com
SztumCon 08.09.2018 Sztum Katarzyna Gawrońska Kinga Rutkowska pionkolandia@gmail.com
Pomysłowa Kredka 13.09.2018 Białystok Dominik Kruchelski Edgar Filip Różycki sklep@pomyslowakredka.pl
Old Pub Tczew 14.09.2018 Tczew Daniel Markowicz Anna Markowicz any.markowicz@gmail.com
Dom Kultury Kadr 16.09.2018 Warszawa Katarzyna Konarzewska Agata Majos katarzyna.rumiancew@gmail.com
Copernicon 2018 16.09.2018 Toruń Justyna Zabłocka Julia Lewicka fn.gamesroom@copernicon.pl
Mistrzostwa Zaczernia w Rummikub (eliminacje zamknięte) 22.09.2018 Zaczernie Ewa Błoniarz Łucja Szeliga edyta_niedziela@wp.pl
Planszówki w Kasprowiczu (eliminacje zamknięte) 25.09.2018 Sztum Agata Nabojczyk Albert Piekarski c_bul_k@wp.pl
Planszopernik 27.09.2018 Bytom Joanna Tokarz morkins@gmail.com
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza 28.09.2018 Lublin Wojciech Radomski windziarz@interia.pl

Nazwa klubu Liczba kolejek Miasto 1 miejsce
Sztumska Liga Rummikub 4 Sztum Krzysztof Cebula
Elbląska Liga Rummikub 4 Elbląg Mariola Hajdukonis

Pliki do pobrania