Mistrzostwa Polski Szkół

Zgłoś turniej eliminacyjny

VII Mistrzostwa Polski Szkół w Rummikub 2018 28.09.2018 r. w Sztumie

Szczegóły oraz regulamin na stronie: www.pionkolandia.pl

Zgodnie z regulaminem zamykamy zapisy na Mistrzostwa Szkół w Rummikub, limit wynosił 45. Choć zwiększymy do 50.

Można dokonywać rejestracji na listę rezerwową. We wrześniu, każda szkoła otrzyma maila, w którym potwierdzi udział.

Z Mistrzostw szkół na Mistrzostwa Polski awansuje 8 osób oraz Mistrz Polski Nauczycieli.

Zapisy do Mistrzostw Szkół

Regulamin 2018

Zgłoszone szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
  2. II Liceum Ogólnokształcące – Gorzów Wlkp.
  3. Szkoła Podstawowa nr 25 – Elbląg
  4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa – Sopot
  5. Zespół Szkół im.Jana Kasprowicza Sztum
  6. Szkoła Podstawowa nr 56 Gdańsk
  7. Szkoła Podstawowa nr 8 Malbork
  8. ILO im.gen.J.Bema w Ostrołęce
  9. Szkoła Podstawowa im. ks. Władysława Damskiego w Straszewie Straszewo
  10. Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Padrewskiego Pruszcz Gdański
  11. Szkoła podstawowa w suszu im gen. Józefa Bema Susz
  12. Szkoła Podstawowa Ryjewo
  13. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego Elbląg
  14. Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu Luboń
  15. Szkoła Podstawowa Cedry Małe
  16. Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork
  17. Szkoła Podstawowa nr 21 Elbląg
  18. Zespół Szkół Gościszewo
  19. Szkoła Podstawowa Nr 9 Malbork
  20. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
  21. Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich Waplewo Wielkie
  22. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej – Curie Elbląg
  23. Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  24. II Liceum Ogólnokształcące Elbląg
  25. Gimnazjum nr 3 Elbląg
  26. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  27. Zespół Szkół w Starym Targu
  28. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
  29. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
  30. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  31. Szkoła Podstawowa w Słobitach
  32. Szkoła Podstawowa Nr 88 im.D.G.Fahrenheita w Gdańsku
  33. Gimnazjum 26 w Gdańsku przy Szkole Podstawowej nr 45 Gdańsk
  34. Szkoła podstawowa nr 12 w Żorach
  35. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Warlubiu
  36. Szkoła Podstawowa Łowinek
  37. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
  38. Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu
  39. Szkoła Podstawowa Nr 110, im. K.Jeżewskiego w Warszawie
  40. Gimnazjum nr 7 w Żorach
  41. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kępy Oksywskiej w Dębogórze
  42. Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA w Lublinie
  43. Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich Tuczno
  44. II Liceum Ogólnokształcące Malbork
  45. Chrześcijańska Szkoła Montessori Gdańsk
  46. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego Warlubie
  47. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Gdynia
  48. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Gdynia
  49. Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku im. Ignacego Krasickiego Malbork
  50. Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Paderewskiego Pruszcz Gdański
  51. Gimnazjum nr 26 Gdańsk
  52. Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku im. Ignacego Krasickiego Malbork
  53. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Ząbkowice Śląskie
  54. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II – Radzyń Podlaski
  55. Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach

 

Mistrzowie Szkół

2016 – Kacper Karalus Chrześcijańska Szkoła Montessori w Gdańsku – awans

2017 – Katarzyna Mital ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu – awans

Mistrzowie Polski Nauczycieli

2016 – Aleksandra Kołcz z Gimnazjum nr 1 w Luboniu – awans

2017 – Piotr Zbierzchowski ze Szkoły Podstawowa nr 11 w Elblągu – awans

 

Historia Mistrzostw Szkół na stronie: www.rummikub.sztum.net
Kontakt:
pionkolandia@gmail.com

Fotorelacja z Mistrzostw Szkół 2017